CutisHelp Akné konopný krém denný pri akné 30 ml

Charakteristika: Na denné ošetrenie pleti pri akné. Má protizápalové účinky. Ľahký krém s komplexom bioaktívnych látok - extrahovaného konopného oleja, retinolu a kyseliny...
Doprava 2 €,Na sklade

Na sklade • Viac variantov2 €97 % • 1 589 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov2,99 €1 203 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,49 €91 % • 1 446 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantovKe stiahnutie98 % • 61 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov2,69 €98 % • 37 956 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov2,4 €97 % • 2 175 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov2,99 €92 % • 1 348 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov1,99 €99 % • 3 349 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov1,99 €96 % • 10 229 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov1,99 €97 % • 42 443 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,99 €97 % • 1 583 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov2,6 €98 % • 1 832 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantovDarček1 €99 % • 11 379 recenziíShop roka 2023 - VíťazUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1,99 €97 % • 395 recenziíĎalšie informácie

Bez parabénov

• , zakúpené v lekarenmoja.sk

Vyborny na aknoznu plet.

• , zakúpené v Pilulka.sk

• Účinný prostriedok na akné, viditeľný skorý účinok.
  • , zakúpené v Produktyzkonope.sk

• 90% rozdiel pred použitím a po
    • cena a menší obsah, no zodpovedá kvalite

Vrelo odporúčam tento produkt, skutočne po 5 rokcoch boja proti akné mi konečne niečo zabralo. Aj keď stále vidieť nejakú tu malú vyrážku. Takú peknú pleť som už dlho nemala. Môj názor je, že na akné antibiotíka nezaberú, ak sa to vlečie dlhé roky. Veľmi záleží na strave, psychickom stave a prostredí v ktorom žijeme.

Značka
na deň
CBD
Bez parabénov

Charakteristika:

Na denné ošetrenie pleti pri akné. Má protizápalové účinky. Ľahký krém s komplexom bioaktívnych látok - extrahovaného konopného oleja, retinolu a kyseliny azelaovej. Zložky prenikajú hlboko do kože a majú antikomedogénne vlastnosti (zabraňujú upchávaniu vývodov mazových žliaz). Krém upravuje aj tmavé škvrny na pleti po zahojení ťažších prejavov akné. Má aj hydratačné účinky - intenzívne napomáha k vyhladeniu a regenerácii pleti. Je vhodným podkladom aj pod make-up.

Zloženie:

• konopný olej
  • kyselina azelaová
  • retinol

Použitie:

Nanášajte ráno v primeranom množstve na čistú pleť, priamo na problematické miesta na pleti (obvykle v oblasti tváre, krku a dekoltu). Prípravok je vhodný na bežné použitie. Nepoužívajte v oblasti očí.

Balenie: 30 ml.

Upozornenie:

Uschovajte pri teplote 5-25°C, chráňte pred priamym slnečným svetlom. Spotrebujte najlepšie do dátumu vyznačeného na obale.

Na sklade • Viac variantov2,29 €98 % • 37 956 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1,95 €97 % • 93 992 recenziíShop roka 2023 - VíťazĎalšie informácie

3zákazníci neodporúčajú produkt
  • , zakúpené v lekarenmoja.sk

Vyborny na aknoznu plet.

• , zakúpené v Pilulka.sk

• Účinný prostriedok na akné, viditeľný skorý účinok.

veľa pozitívnych skusenosti som čítala ohľadom tohto krému, bohužial ja nevidím žiadne zmeny. Užívam asi mesiac a pol a skné sa mi tak isto tvoria ako predtým. Inak krém ma dobrú konzistenciu, nevysuši, príjemne vonia, no bohužial bez účinku. Skúšam ďalej...

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• hydratácia
    • mne nepomohol

Tento krém som používal dennodenne 2 mesiace - po tejto dobe môžem skonštatovať, že mi vôbec nepomohol. Akné zostalo úplne rovnaké, navyše sľuby písané na obale(zníženie tvorby mazu) vôbec nefungujú.

• , zakúpené v Produktyzkonope.sk

• 90% rozdiel pred použitím a po
    • cena a menší obsah, no zodpovedá kvalite

• , zakúpené v lieky-na.sk

• Účinok do 1-2 dní
    • Strašne malé balenie a cena je dosť vysoká

Určite sa to oplatí, pomáha to už od prvého použitia, len cena za také malé balenie sa mi zdá moc vysoká...ale za kvalitu sa platí....

• , zakúpené v MojaLekáreň.sk

• na odsránenie červených pálivých oblastí okolo nosa
    • ošupujúcu sa pokožku
    • veľmi vysušuje pokožku

nesplnil odstrrnenie problému, ako bolo v popise

• , zakúpené v MojaLekáreň.sk

• krém používam týždeň, takže ešte veľmi hodnotiť nemôžem, ale zatiaľ som nezaznamenala žiade podráždenie pleti, čo sa mi pri iných krémoch bežne stáva

som spokojná, konečne nemám mastný povlak na pleti ako pri iných krémoch